16 września 2021

Pierwsza Europejska Sesja Treningowa Seiwakai

1 min read
Europe Training Sessions Seiwakai. Nie było problemów technicznych, merytoryka była fantastyczna. Jest to bardzo dobry projekt. Dowiedz się dlaczego.
Europe Training Sessions Seiwakai

Europe Training Sessions Seiwakai – trzeba powiedzieć, że to wydarzenie udało się znakomicie. Nie było problemów technicznych, merytoryka była fantastyczna. Jest to bardzo dobry projekt, stymulujący w trudnych pandemicznych czasach, wszystkich członków Seiwakai w ich praktyce karate.

Europe Training Sessions Seiwakai za nami.

Informacje zwrotne, które otrzymają Top Shihankai – Europe, będą z pewnością motywacją do rozwoju projektu, by następne europejskie działanie, które będzie miało miejsce 21 marca od 9:30 do 12:00, jeszcze bardziej rozwijało nas w zakresie umysłu, ciała i łączności społecznej w rodzinie Seiwakai.

Dziękujemy wszystkim członkom Seiwakai Top Shihankai – Europe za pomysł, prowadzenie i motywacje! Czekamy na następny trening!

Cały artykuł dostępny tutaj.

Sprawdź nasze zaproszenie.

Trenuj z nami!

Więcej wiadomości