16 czerwca 2021

Liga Szkółek Kolarskich – Wilków 2020

2 min read
Świetny start zaliczył Franek Semp i wywalczył 3 miejsce, tym samy wyrównując dokonania naszych zawodników w LSK (Szymon Sadza zajął 3 miejsce w Wilkowie w 2019) . Dustin Gałczyński jechał dzielnie i zajął 6 miejsce.
Liga Szkółek Kolarskich Wilków 2020

Liga Szkółek Kolarskich Wilków 2020 - II edycja

Świetny start naszych zawodników w Lidze Szkółek Kolarskich w Wilkowie.

Ale zaczęło się kiepsko. Złapaliśmy gumę w jednym rowerze jeszcze przed startem. Udało się opanować sytuację i wszyscy stanęli do walki.

Wyścigi odbywały się w zaplanowanym czasie. Dla niektórych był to pierwszy start w kolarskich zmaganiach. Na szczęście pogoda dopisała.

Tym razem mieliśmy fantastyczny doping naszych kibiców. Sprawdziło się powiedzenie, że rodzic to najlepszy kibic dziecka. Dzięki temu była większa mobilizacja, nikt nie odpuszczał i wszyscy ukończyli wyścig.

Starty zawodników spiera system Vision Sport Global.

Na pochwałę zasłużyli:

zasłużyli wszyscy, za okazane serce do walki sportowej. Pozwoliło to zwłaszcza zawodnikom z kat. Żak na wejście do pierwszej dziesiątki i uzyskanie większych punktów do rankingu. Zawsze jest szansa na poprawienie swoich wyników.