16 września 2021

Ranking Karate Goju Ryu Shuseikan Poland 2021 już jest

1 min read
Celem rankingu jest przybliżanie w przystępny sposób wiedzy o naszych zawodnikach wszystkim osobom zainteresowanym ich rozwojem i osiągnięciami.
Ranking Karate Goju Ryu Shuseikan Poland 2021

Ranking jest uaktualniany na bieżąco, w miarę jak sklasyfikowani zawodnicy toczą kolejne walki. W zestawieniach brani są pod uwagę zawodnicy aktywni w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Jeśli nie spełniają tego kryterium, a mają zaplanowaną walkę, pozostają w rankingu. Aby znaleźć się w zestawieniu, zawodnik powinien trenować obecnie lub w przeszłości w naszym klubie.

Ranking Karate Goju Ryu Shuseikan Poland 2021

Szef Shuseikan Poland Grzegorz Trubicki – Celem rankingu jest przybliżanie w przystępny sposób wiedzy o naszych zawodnikach wszystkim osobom zainteresowanym ich rozwojem i osiągnięciami. Ranking Karate Goju Ryu Shuseikan Poland 2021, zapraszam do zapoznania się z wynikami.

RANKING 2021

Najlepsi zawodnicy, najlepsze kluby