16 września 2021

Zapisy na treningi karate – Spróbuj się w sporcie!

1 min read
Wszystkie zainteresowane dzieci od 5 roku życia oraz młodzież zapraszamy do naszych sal treningowych. Pierwszy trening gratis. Zapisy bezpośrednio przed treningiem u instruktorów prowadzących zajęcia.
zapisy na treningi karate

Wszystkie zainteresowane dzieci od 5 roku życia oraz młodzież zapraszamy do naszych sal treningowych. Pierwszy trening gratis. Zapisy na treningi karate bezpośrednio przed treningiem u instruktorów prowadzących zajęcia. Treningi oraz zapisy prowadzimy w następujących miejscowościach: Ścinawa, Lubin, Chobienia, Rudna, Szczecin, Legnica i Wińsko.

ŚCINAWA, Szkoła Podstawowa nr. 3 ul. Królowej Jadwigi 9.

Zapisy na treningi karate

Co musisz wiedzieć?

Przed rozpoczęciem treningów wymagane jest wypełnienie i złożenie deklaracji członkowskiej.

Ćwiczenia odbywają się na boso w karatedze. Karategę oraz sprzęt sportowy można zamówić bezpośrednio u instruktora. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, posiadającą duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Oferujemy ciekawą formę treningów zapewniającą właściwy rozwój psychofizyczny dzieci i młodzieży, udział w seminariach oraz zawodach przeprowadzanych według przepisów (WKF) w kraju i zagranicą. Organizujemy turnieje karate rangi powiatowej i ogólnopolskiej. Nasi zawodnicy, instruktorzy oraz działacze za swoją pracę i osiągnięcia wielokrotnie otrzymywali nagrody i stypendia ufundowane przez samorządy lokalne i wojewódzkie. Dla zainteresowanych osób w nieco starszym wieku oraz dla rodziców dzieci trenujących w klubie (Ścinawa) zostanie powołana grupa „Masters” (dla rodziców dzieci trenujących bez opłat członkowskich). Dla zawodników prowadzony jest ranking karate. Czekamy na chętnych.

Czytaj więcej.